با خدمات انتاکالا آشنا شوید

 • استعلام قیمت

 • پیگیری سفارش

 • چانه زنی

 • سرویس مزایده

 • قیمت ارزی

 • مقایسه قیمت

با خدمات انتاکالا آشنا شوید

 • استعلام قیمت

 • پیگیری سفارش

 • چانه زنی

 • سرویس مزایده

 • قیمت ارزی

 • مقایسه قیمت

                   استعلام قیمت در انتاکالا 

استعلام قیمت پله نخست و اساسی مبادلات تجاری است. مراحل استعلام‌گیری در گذشته بسیار زمان‌گیر و طاقت‌فرسا بود، اما با روی کار آمدن انتاکالا این مراحل ساده‌تر می‌شود.
قیمت یک محصول با استعلام قیمت در انتاکالا قابل مشاهده است. فرایند استعلام‌گیری قیمت در انتاکالا نیاز به ثبت نام در سایت ندارد.

 • 1 انتخاب رسته و محصول
  در ابتدا رسته مورد نظر را انتخاب کنید. مثلا برای محصول بلبرینگ - 305183 باید رسته بلبرینگ را انتخاب کنید
 • لیست موجودی محصول
  پس از انتخاب رسته و محصول یک لیست به روز شده از محصول انتخابی با تمامی تأمین‌کنندگان موجود در انتاکالا به شما نشان داده می‌شود
 • استعلام قیمت

مزایای استعلام قیمت در انتاکالا چیست؟

با استفاده از امکان استعلام قیمت در انتاکالا می‌توانید محصول یا محصولات مورد نظر را از تأمین کنندگان مختلف، جستجو کنید و قیمت‌های گوناگون تمامی تأمین کنندگان موجود را به صورت یک لیست در اختیار داشته باشید. از دیگر مزایای سرویس استعلام قیمت‌، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد

 • مشاهده لیست موجودی تمامی محصولات

 • قابلیت مقایسه فنی محصولات با یکدیگر

 • امکان گرفتن استعلام در سایت بدون نیاز به ثبت نام

 

 

پیگیری سفارش

پیگیری سفارش‌ها در انتاکالا به دو روش زیر انجام می‌شود. در ابتدا باید به سایت انتاکالا وارد شوید سپس به قسمت پیگیری سفارش بروید و از یکی از دو روش زیر سفارش خود را پیگیری کنید.

روش اول

در صورتی که وارد سایت شده باشید با دسترسی به پنل کاربری خود به راحتی می‌توانید پس از ثبت سفارش به قسمت سفارش‌های من بروید و وضعیت سفارش‌های خود را مشاهده کنید.

روش دوم

بعد از ثبت سفارش از طریق پیامک شماره پیگیری سفارش برای شما ارسال می‌شود. از این شماره می‌توانید برای پیگیری سفارش استفاده کنید. این کد را در قسمت مربوطه وارد کنید تا وضعیت سفارش خود را مشاهده کنید.


امکان چانه زنی در انتا کالا

امکان چانه زنی در انتاکالا، از مفیدترین خدماتی است که در زمینه خرید و فروش محصولات صنعتی به شما ارائه می‌شود. امکان چانه زنی در انتاکالا با ایجاد ارتباطی مستقیم بین خریداران و فروشندگان احتمال به توافق رسیدن و معامله‌ای موفق را بالا می‌برد و هر دو طرف معامله با بیان خواسته‌ها و اولویت‌های خود می‌توانند شرایط خرید را به سمتی هدایت کنند که رضایت هر دو جانب را تامین کند. انتاکالا به عنوان بازار آنلاین کالاهای صنعتی توانسته است امکان چانه‌زنی و مذاکره بر سر قیمت را برای خریداران و تامین‌کننده‌ها فراهم کند.

امکان چانه زنی در انتا کالا به چه معنی است؟

امکان چانه زنی در انتاکالا به این معنی است که تامین‌کننده و خریدار می‌توانند تحت شرایط خاص خود وارد معامله شوند و قبل از خرید و فروش، تعامل لازم را داشته باشند. به عنوان مثال فروشنده ممکن است در نظر داشته باشد که برای خرید کالا در تعداد بالاتر از یک میزان مشخص، به خریدار تخفیف بدهد. بدین صورت امکان چانه زنی در انتاکالا، شرایطی را فراهم می‌کند که خریدار و فروشنده مستقیما با هم مذاکره کنند و به توافق مطلوب‌تری برسند.

چطور می‌توان در انتاکالا چانه زنی کرد؟

فروشندگان به آسانی می‌توانند در انتاکالا، امکان چانه زنی برای محصولات خود را فعال کنند و با خریداران، ارتباطی مستقیم داشته باشند. خریدارن نیز به سادگی می‌توانند در وبسایت انتاکالا به بخش چانه زنی با تامین‌کننده بروند و با انتخاب کالای مورد نظر خود، فرآیند تعامل و چانه زنی با فروشنده را آغاز کنند.

امکان چانه زنی در انتاکالا چه مزایایی دارد؟

امکان چانه زنی در انتاکالا با فراهم نمودن تعامل مستقیم بین خریدار و فروشنده، برای هر دو طرف معامله، مفید است. فروشندگان با در اختیار داشتن امکان مذاکره با خریداران می‌توانند آنها را به خرید مجاب کنند و با فراهم کردن تخفیف در صورت خرید تعداد بالای کالا، محصولات خود را در تعداد بیشتر و با شرایط مناسب‌تری به فروش برسانند و با ارائه اطلاعات مناسب به مشتری، آنها را از خریدی ایده‌آل مطمئن سازند.
خریداران نیز می‌توانند از امکان چانه زنی در انتاکالا بهره ببرند و با برقراری ارتباط مستقیم با فروشندگان، شرایط خرید را به حالت دلخواه خود نزدیک‌تر کنند و خرید مطلوب‌تری داشته باشند. بنابراین امکان چانه زنی در انتاکالا فرآیند خرید را تعاملی و آسان‌تر می‌کند و احتمال انجام توافق و خرید موفق را بالا می‌برد و شرایط معامله را به مناسب‌ترین حالت برای فروشندگان و خریداران نزدیک‌ می‌کند.

چه کسانی می‌توانند از امکان چانه زنی استفاده کنند؟

تمامی فروشندگان به آسانی می‌توانند امکان چانه زنی را برای محصولات خود در انتاکالا فعال کنند. در صورتی که فروشنده، امکان چانه زنی برای محصول خود را فعال کرده باشد، تمامی خریداران به راحتی و بدون هیچ محدودیتی امکان چانه زنی با فروشنده در فرآیند خرید کالا را خواهند داشت.

شرایط استفاده از امکان چانه زنی چیست؟

برای استفاده از امکان چانه زنی، به عنوان فروشنده یا تامین‌کننده کالا، تنها نیاز است امکان چانه‌زنی را برای محصولات خود فعال کنید و سپس به سوالات و درخواست‌های مشتریان در وبسایت پاسخ دهید. خریداران نیز برای استفاده از امکان چانه‌زنی تنها نیاز است در انتاکلا، ثبت نام کنند و پس از آن می‌توانند با فروشنده کالای مورد نظر خود گفتگو کنند و برای خرید به توافق مطلوبی برسند.

چه مدارک و مستنداتی برای استفاده از امکان چانه زنی نیاز است؟

برای استفاده از امکان چانه زنی در انتاکالا فقط نیاز است در انتاکالا ثبت نام کنید و پس از ثبت نام موفق در انتاکالا، برای بهره‌گیری از امکان چانه زنی نیازی به مدارک و مستندات اضافه‌ای نخواهید داشت.

 

سرویس مزایده در انتاکالا

مزایده یکی از اصلی‌ترین روش‌های انجام معاملات تجاری است که در آن، فروشنده با عرضه یک محصول یا اموال خود، آن‌ها را با بیشترین قیمت پیشنهادی به خریدار می‌فروشد. در این روش، خریداران زیادی قیمت‌های پیشنهادی را ارائه می‌دهند و فروشنده نیز به دنبال فروش اموال با قیمت بیشتر است و باید اشاره کرد، این روش برعکس مناقصه است که در آن، معامله با کمترین قیمت پیشنهادی انجام می‌شود. سرویس مزایده در انتاکالا یکی از بهترین بسترهای معاملاتی برای این کار است که می‌توان از مزایای آن استفاده کرد.
باید در نظر داشت که در هر معامله که به صورت مزایده‌ای‌ عرضه شده است، چند عنصر مهم و اساسی وجود دارند. این اجزا شامل فروشنده، خریدار، کالا، قیمت پایه و قیمت پیشنهادی هستند که در نهایت، توافق براساس بیشترین قیمت انجام می‌شود.

چطور می‌توان در مزایده انتاکالا شرکت کرد؟

مزایده در انتاکالا برای تاجران و فعالان تجارت به راحتی امکان‌پذیر است. در حقیقت، شما برای استفاده از این خدمات نیازی به طی کردن فرآیند طولانی معامله ندارید و دردسرهای مختلف مرتبط با آن نیز در این روش حذف شده است. باید گفت، هر فردی که قصد فروش یک کالا یا محصول خاص را دارد، می‌تواند به آسانی و در هر لحظه از زمان فرآیند جدید مزایده‌ای را آغاز کند.
البته، مطمئنا شما می‌توانید با مزایده در انتاکالا کف قیمتی را انتخاب کنید و براساس درخواست خودتان، زمان مزایده‌ها را نیز تعیین کنید. در این صورت، از قابلیت‌های دیجیتال در انجام معامله استفاده کرده‌اید که مزایای زیادی برایتان فراهم خواهد کرد.
با این شرایط، بهترین پیشنهادهای قیمتی برای کالای عرضه شده نمایش داده خواهد شد و در صورت تایید شما، معاملات با سرعت عالی و امنیت بالا انجام خواهد گرفت.

مزایده در انتاکالا چه مزایایی دارد؟

قابلیت‌های آنلاین بسیاری از مزایا را برای کسب‌ و کارها مهیا کرده است. این موارد در مورد دنیای تجارت و خرید و فروش کالاها نیز قابل توجه هستند و راحتی را برای فعالان تجارت به وجود آورده‌اند.
مزایده در انتاکالا قابلیتی است که می‌توانید مزایده‌ها را به سرعت در آن شروع کنید و براساس بهترین قیمت‌های ارائه شده مشتریان، محصول خود را به فروش برسانید.
البته، امنیت نیز یکی از نکات مهم معاملات آنلاین است که در سرویس انتا کالا فراهم شده است و با مراجعه به وب سایت این شرکت، مجوزهای مربوطه قابل مشاهده هستند. در واقع، فضای انجام مزایده‌ها در این وب سایت یک فضای شفاف است که با شروع و پایان فرآیند آن، می‌توان کالای عرضه شده را با بیشترین پیشنهاد قیمتی به فروش رساند.

چه کسانی می‌توانند در مزایده انتاکالا شرکت کنند و شرایط آن چیست؟

تمامی افرادی که یک محصول تجاری را تولید می‌کنند یا فعالیت آن‌ها در حوزه تامین کالا است، می‌توانند از سرویس انتا کالا استفاده کنند. در حالت کلی، اگر شما فروشنده یک محصول باشید، می‌توانید با سرعت بالا و اطمینان از قابلیت آنلاین مزایده در انتاکالا بهره ببرید.

مزایده چه مدارک و مستنداتی نیاز دارد؟

برای بهره‌مندی از خدمات انتاکالا راه سختی را پیش رو نخواهید داشت. تنها کافی است تا در پنل کاربری خود به عنوان تامین کننده کالا ثبت نام کنید و پس از تایید کارشناسان این شرکت، شما مجوز ثبت مزایده‌های جدید را برای محصول درخواستی خواهید گرفت.
خدمات این وب سایت محدودیتی از نظر نوع محصولات ندارد و قابلیت انجام مزایده‌ها در هر زمانی فراهم شده است. با این روش، دیگر مانعی مقابل شرکت‌ها و افراد فعال در حوزه تامین محصولات وجود نخواهد داشت چرا که قابلیت‌های آنلاین در هر لحظه در دسترس هستند. تایید فرآیند ثبت نام شما به عنوان تامین کننده کالا، زمان زیادی نخواهد برد و باید گفت، پس از این کار ثبت مزایده در انتاکالا به آسانی و سرعت قابل انجام است.

قیمت ارزی در انتاکالا

همانطور که می‌دانید، نوسانات نرخ ارز روی قیمت کالاهای داخلی، وارداتی و مواد اولیه تأثیرمستقیم و غیرمستقیمی دارد.
با توجه به شرایط تورمی بازار، انتاکالا این امکان را فراهم کرده است که تامین‌کنندگان و واردکنندگان گرامی بتوانند محصولات خود را با قیمت ارزی هم در فروشگاه ثبت کنند.
به‌روز‌رسانی قیمت ارزی فرآیندی بسیار حساس است و نیاز به دقت بالا، به‌روز‌رسانی مکرر و در ادامه اعتبارسنجی دارد. انتاکالا برای به‌روزرسانی به موقع و جلوگیری از ضرر و زیان در معاملات برای طرفین قیمت محصولات را به صورت ارزی در اختیار کاربران قرار می‌دهد. با وجود امکان خرید و فروش به قیمت ارزی در انتاکالا می‌توانید بدون نگرانی از نوسانات معاملات خود را انجام دهید.

نحوه تبدیل قیمت ارزی به نرخ ریال در انتاکالا

هنگامی که خریداران کالای خریداری شده با قیمت ارزی را به سبد خرید خود منتقل می‌کنند، در مرحله پرداخت، قیمت کالا بر اساس نرخ روز ارز به ریال تبدیل می‌شود..

کدام دسته از کالاها بیشتر با نرخ ارز در ارتباط هستند؟

به طور کلی ارتباط نرخ ارز با محصولات صنعتی به دو صورت است:

مستقیم

محصولات تولیدی کشور‌های خارجی که از طریق واردات به بازار داخلی ورود پیدا کرده‌اند، به شکل مستقیم با نرخ ارز در ارتباط هستند. این ارتباط به صورتی است که اگر نرخ ارز بالا رود این محصولات دچار افزایش قیمت می‌شوند.

غیرمستقیم

محصولاتی که مواد اولیه یا خام آن ها از تولید‌کنندگان خارجی تهیه می‌شوند، به صورت غیرمستقیم با نرخ ارز در ارتباط هستند. همچنین این ارتباط به گونه‌ای است که در صورت افزایش نرخ ارز، هزینه این محصولات با نرخ کمتری افزایش می‌یابد.

تامین‌کنندگان گرامی می‌توانند با استفاده از امکان قیمت ارزی در انتاکالا بدون داشتن نگرانی از نرخ ارز و نوسانات بازار در فضای امن و معتبر انتاکالا داد و ستد کنند.

مزایای خرید و فروش به قیمت ارزی در انتاکالا چیست؟

خرید و فروش به قیمت ارزی به دلیل نوسان بالای «نرخ ارز» راه حل بسیاری از چالش‌های مبادلات است. نرخ ارز به قیمت ارز خارجی در بازار ارزی آن روز گفته می‌شود. نرخ ارز در طول روز نوسان بالایی دارد، به همین خاطر کالا‌هایی که به صورت مستقیم با این نرخ در ارتباط هستند، بهتر است با قیمت ارزی ارائه شوند. از دیگر مزایای خرید و فروش به قیمت ارزی در انتاکالا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ایجاد بستری برای به‌روز‌رسانی مکرر قیمت محصولات

 • بهبود صحت و اعتبار در قیمت‌گذاری

 • مرجع برای استعلام قیمت کاربران


 

مقایسه قیمت در انتاکالا

با استفاده از سیستم مقایسه قیمت انتاکالا دیگر نیازی نیست که به صورت حضوری به مراکز خرید یک کالا مراجعه کنید و با صرف زمان و انرژی بسیار از چندین فروشنده قیمت بگیرید تا محدوده قیمت کالا در بازار را متوجه شوید و در نهایت بتوانید کالا را با قیمت مناسب خرید کنید.
در انتاکالا می‌توانید با انتخاب چند محصول مشابه از برندهای گوناگون یا مدل‌های مشابه قیمت فروشگاه‌های مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید. در سیستم مقایسه محصول در انتاکالا می‌توانید حداکثر تعداد ۴ محصول را با یکدیگر مقایسه کنید، ویژگی‌ها و مشخصات هر یک را مشاهده کنید و در نهایت کالای موردنظر را با مناسب‌ترین قیمت تهیه کنید.