ایمنی و پوشاک

تجهیزات ایمنی و پوشاک

سلامت نیروهای انسانی از اولویت‌های هر سازمانی است. به همین دلیل است که تجهیزات ایمنی و پوشاک یکی از عنصرهای جدایی‌ناپذیر صنعت شناخته می‌شوند. با استفاده از این تجهیزات می‌توان حوادث و خطرات احتمالی را به حداقل رساند و تبعات آن را نیز کاهش داد. اصلی‌ترین پیامد عدم استفاده از تجهیزات ایمنی، به خطر افتادن سلامتی کارکنان و حتی خطر مرگ برای آنان است. پیامدهای فرعی این موضوع نیز شامل کاهش بازدهی و تحمیل هزینه‌های اضافی (هزینه بیمه، هزینه درمان و ...) به سازمان می‌شود. شایان ذکر است یکی از بخش‌های استاندارد HSE، که نام آن از حروف اول کلمات Health, Safety, Environment مشتق شده است، مربوط به ایمنی در محیط‌‌های کاری است.

انواع تجهیزات ایمنی و پوشاک

برخلاف تصور عموم مردم، تجهیزات ایمنی تنها به کالاهایی نظیر پوشاک و کفش ایمنی اطلاق نمی‌شود. تجهیزاتی مانند سرعت‌گیر و تابلوهای ترافیکی که برای قوانین راهنمایی و رانندگی و حفظ ایمنی عابران مورد استفاده قرار می‌گیرد نیز، در این دسته قرار دارد. به طور کلی تجهیزات ایمنی به چهار دسته اصلی تقسیم می‌شود:

 • حفاظت فردی: تجهیزات حفاظت فردی وسایلی هستند که برای محافظت از جان و سلامتی کارگران و اپراتورها مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 • تجهیزات ترافیکی: این دسته شامل تجهیزاتی می‌شود که برای رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی، مدیریت ترافیک و حفظ ایمنی عابران پیاده استفاده می‌شود.
 • لوازم آتش‌نشانی: تجهیزات و وسایل آتش‌نشانی لوازمی هستند که برای اطفا حریق و محافظت از جان افراد در برابر آتش به کار گرفته می‌شوند.
 • هشداردهنده‌ها: تجهیزات هشداردهنده شامل تجهیزاتی می‌شود که با تشخیص خطراتی نظیر دود و آتش، اعلام خطر می‌کند. البته این تنها یک نمونه از کاربرد هشداردهنده‌ها به شمار می‌رود.

خرید و فروش آنلاین انواع تجهیزات ایمنی و پوشاک

خطرات احتمالی که برای کارگران در محیط‌های صنعتی وجود دارد شامل خطرات شیمیایی، فیزیکی، سوزانندگی، برندگی و ... می‌شود. بسته به نوع فعالیت‌ هر واحد صنعتی، این خطرات می‌توانند متفاوت باشند. بنابراین هر کدام از واحدها نیاز به تجهیزات ایمنی خاص خودشان را دارند. اگر خریدار این تجهیزات هستید، قبل از آن که اقدام به خرید کنید، با ارزیابی و بررسی دقیق مشخص کنید که به کدام یک از لوازم حفاظتی و ایمنی نیاز دارید. انتاکالا با فراهم آوردن بستری برای خرید و فروش آنلاین کالاهای صنعتی، این امکان را به شما می‌دهد که انواع تجهیزات ایمنی را به سادگی معامله کنید. در صورتی که خریدار یا فروشنده این نوع محصول هستید، با ثبت‌نام در سایت انتاکالا، می‌توانید نسبت به خرید یا فروش آن اقدام کنید.

مشاهده به عنوان مشبک فهرست

موارد 1-16 از 329

صفحه
تا بر صفحه
 1. برند : طاها
  دستکش ایمنی طرح آمریکایی طاها مدل کف دوبل (جفت)
  اطلاع از قیمت
 2. برند : نیکان نسوز جی
  جرم نسوز شاموتی نیکان نسوز (کیلوگرم)
  اطلاع از قیمت
 3. برند : نسوز تبریز
  سرامیک فایبر دانسیته 96 نسوز تبریز ضخامت 25 (عدد)
  اطلاع از قیمت
 4. برند : نسوز تبریز
  آجر عایق نسوز تبریز ISB 20 (عدد)
  اطلاع از قیمت
 5. برند : نسوز تبریز
  آجر آلومینی نسوز تبریز 60 درصد آلومینا (دستگاه)
  اطلاع از قیمت
 6. برند : ملی
  پوتین ایمنی ملی کد 16196765 (جفت)
  ‎4٬990٬000ریال
 7. برند : بوتان
  ریگلاتور فشار قوی بوتان مدل A602 (عدد)
  ‎1٬212٬000ریال
 8. برند : نانو پاک
  ماسک نانو الیاف عمومی (N99) نانو پاک مدل NTP-390V (عدد)
  ‎120٬000ریال
 9. برند : Elvex
  ایرپلاگ الوکس چهار پله (عدد)
  ‎141٬750ریال
 10. برند : پرهام
  دستکش کف چرمی دوبل طرح چینی پرهام (جفت)
  ‎300٬000ریال
 11. برند : پرهام
  کاپشن شلوارمهندسی ایرانخودرویی (دست)
  ‎2٬500٬000ریال
 12. برند : نگهبان
  کفش ایمنی مدل ماموت نگهبان (جفت)
  اطلاع از قیمت
 13. برند : گیلان
  دستکش ایمنی ضد برش (عدد)
  ‎160٬000ریال
 14. برند : شیما
  چکمه ایمنی (عدد)
  ‎1٬880٬000ریال
 15. برند : رونیکس
  قفل کتابی مدل RH-4293 (عدد)
  ‎798٬000ریال
 16. برند : رونیکس
  دستکش لاتکس مدل RH-9002 (بسته)
  ‎228٬000ریال
مشاهده به عنوان مشبک فهرست

موارد 1-16 از 329

صفحه
تا بر صفحه