قوانین و مقررات ارسال کالا 

ارسال سفارش‌ها در حالت کلی به دو شیوه قابل انجام است که مبتنی بر انواع کالا و حجم خرید، یک یا هر دو روش قابل اجرا خواهد بود. لازم به ذکر است این انتخاب فقط بر اساس ترجیح خریدار است و با توجه به شرایط خاص، امکان تغییر روش ارسال به صلاح‌دید کارشناسان واحد مرسولات انتاکالا وجود دارد.

روش اول؛ تحویل درب انبار انتاکالا

در این روش، مشتری می‌تواند کالای خود را درب انبار انتاکالا تحویل بگیرد و با مدیریت و نظارت خود، نسبت به انتقال آن به محل مورد نظر اقدام کند.

 

روش دوم؛ تحویل درب کارگاه یا کارخانه خریدار

در این روش، مشتری کالای خریداری شده را در نشانی خود تحویل خواهد گرفت. از این رو، هزینه حمل و انتقال کالا بر عهده مشتری خواهد بود، اما تضمین مدیریت و وصول صحیح کالا، بر عهده انتاکالا است.

خسارت‌های فیزیکی بسته سفارش‌ها 

انتاکالا از مشتریان عزیز تقاضا دارد در هنگام تحویل گرفتن سفارش‌های خود، سلامت فیزیکی مرسوله را بررسی کنند و در صورت وجود ایرادهای فیزیکی مهم، ایراد در بسته‌بندی یا مخدوش بودن بسته‌بندی از قبول آن خودداری کنند و مراتب را به انتاکالا و حمل‌کننده اطلاع دهند.


 

ایرادهای محصولات و بازگشت سفارش‌ها

در صورتی که سفارش‌های دریافت شده، ایرادی داشته باشد که پس از بازکردن بسته‌بندی مشخص شود، مشتری می‌تواند سفارش خود را مطابق با قوانین بازگشت کالای انتاکالا، بازگرداند. ضروری است مشتریان گرامی پیش از هر چیز، این قوانین (لینک شود) را مطالعه کنند. شایان ذکر است هزینه‌های سفارش‌ها ظرف مدت ۳ روز کاری به حساب مشتریان بازگردانده می‌شود.

گارانتی محصولات 

در زمان تحویل، مشخصات گارانتی را که روی بسته‌بندی محصول مندرج شده است، بررسی کرده و در صورت صحت اطلاعات، کالا را تحویل بگیرید. در غیر این صورت از تحویل کالا امتناع کنید.

 

تامین محصولات

تمامی محصولات انتاکالا از شرکت‌های معتبر و نمایندگان اصلی برندهای معتبر تهیه می‌شود.

خسارت در هنگام حمل و نقل 

انتاکالا همواره نهایت تلاش خود را به کار می‌بندد تا تمام سفارش‏‌ها در صحت کامل و بدون آسیب به دست مشتریان در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع‌رسانی از طریق پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هرگونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و انتاکالا فقط در صورت تایید شرکت حمل‌کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت وارده را جبران می‌‏کند.

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به واحد خدمات پس از فروش انتاکالا، اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت‌جلسه رسمی شرکت حمل‌کننده و همه متعلقات و فاکتور به واحد خدمات پس از فروش ارسال شود.