10 سایت برتر فروش ابزارآلات و تجهیزات صنعتی

معرفی 10 سایت برتر فروش ابزارآلات صنعتی

در سال‌های اخیر به دلیل گسترش ارتباطات جمعی و با توجه ‌به اینترنتی شدن بسیاری از فعالیت‌های روزمره انسان‌ها، بیشتر خرید و فروش‌ها در بستر فضای مجازی صورت می‌گیرد. به‌تبع همین موضوع، فروشگاه آنلاین و خرید و بازدید از این سایت‌ها بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این شیوه جدید مزایای بخصوصی دارد و سایت‌های بسیار در زمینه خرید و فروش کالا و خدمات مشغول به فعالیت هستند. یکی از این حیطه‌ها سایت فروش ابزارآلات و همان فروشگاه کالاهای صنعتی است. البته انتخاب بهترین سایت فروش تجهیزات صنعتی از بین فروشگاه‌های متعدد قدری دشوار است. ما در این مقاله شما را در انتخاب یاری می‌کنیم.

خرید تجهیزات صنعتی از طریق فروشگاه‌های آنلاین مزیت‌های بسیاری دارد که یکی از مهم‌ترین آنها این است که می‌توانید تنوع بسیاری از این وسایل را مشاهده کرده و بهترین انتخاب را داشته باشید، اغلب در این سایت‌ها تجربیات و نظرات خریداران به اشتراک گذاشته می‌شود و شما این فرصت را دارید که با مزایا و معایب یک وسیله قبل از خرید آن آشنا شوید. ما در ادامه مطلب به ده مورد از بهترین سایت‌ فروش تجهیزات صنعتی می‌پردازیم تا با خیال راحت اقدام به خرید آنلاین کنید.

معرفی 10 سایت برتر خرید و فروش تجهیزات صنعتی

بهترین سایت فروش تجهیزات صنعتی

ابزار مارکت

فروشگاه آنلاین ابزار مارکت در سال 1386 با یک تیم کاملاً جوان و باانگیزه شروع به کار کرد.. در دوره‌ای که سایت فروش ابزارآلات به این گستردگی نبود، خرید و فروش از طریق تلفن انجام می‌گرفت. از سال 1395 این سایت به یک فروشگاه آنلاین تبدیل شد و مجوز فعالیت خرید آنلاین را راه رونق بخشید. این سایت دست به ابتکاری‌هایی زد که اعتماد بیشتری را متوجه آن کرد.

از جمله اینکه اطلاعات جامع و کاملی را از هر دستگاه به مشتری ارائه کرد و دوم اینکه تنوع محصولات خود را بسیار بالا برد که این سایت را به یک فروشگاه کامل تبدیل کرد. این فروشگاه آنلاین یکی از بهترین سایت فروش تجهیزات صنعتی است و توانسته است برندهای معتبری را از ابرازهای صنعتی وارد کند که لوازم موردنیاز کارخانه‌های بسیاری را تأمین می‌کند. در فهرست سایت این فروشگاه آنلاین می‌توانید دسته‌بندی کالاها و کاتالوگ هریک را مشاهده نمایید و پاسخ ابهامات و سؤالات خود را از طریق پرسش ‌و پاسخ در آن دریافت نمایید.

مستر ابزار

یکی دیگر از بهترین سایت فروش تجهیزات صنعتی و ابزار یراق فروشگاه آنلاین مستر ابزار است. مستر ابزار در بازار فروش آنلاین با یک شعار شناخته می‌شود و آن اینکه “حق با مشتری است”.  این جمله در فروشگاه مستر ابزار تنها یک شعار تبلیغاتی نیست بلکه به‌عنوان وظیفه‌ای برای کارکنان آن تعریف شده است. در منو این فروشگاه معرفی انواع ابزارهای صنعتی قرار گرفته و برندهای آن معرفی شده است که با مراجعه به این سایت علاوه بر خرید آسان می‌توانید اطلاعات کاملی در خصوص این ابزارها مشاهده نمایید. امکان مشاوره و خرید راحت بدون اتلاف زمان در بازارها و ابزارفروشی و سردرگمی در انتخاب برندها از مزایای خرید از سایت فروش ابزارآلات مستر ابزار است.

کیف ابزار

 یکی دیگر از فروشگاه‌های آنلاین در زمینه فروش تجهیزات صنعتی کیف ابزار است. این سایت دارای تنوع گسترده‌ای در زمینه فروش ابزارآلات صنعتی است که فعالیت خود را در سال 1393 آغاز کرده است. این فروشگاه در فهرست مطالب سایت خود به معرفی انواع ابزارها پرداخته و دارای راهنمای خرید ابزارآلات صنعتی است و به‌راحتی می‌توانید از آن خرید کنید و تا رسیدن کالا به مقصد آن را پیگیری نمایید.

از فعالیت‌هایی که این سایت را متمایز می‌نماید، این است که قطعات و ابزارها در صورت درخواست مشتری تست می‌شود و کلیه ابزارها با کارت گارانتی است که در زمان ارسال در داخل بسته قرار داده می‌شود، همچنین این سایت دارای مشاوره تخصصی در زمینه ابزارآلات تخصصی است که آن را در ردیف یکی از بهترین سایت فروش تجهیزات صنعتی قرار داده است.

ابزار آنلاین

یکی از قدیمی‌ترین فروشگاه کالاهای صنعتی ابزار آنلاین است. این فروشگاه در فهرست سایت خود انواع ابزارها را به شما معرفی می‌کند و همچنین دارای مقاله‌هایی در این زمینه است. تضمین بهترین و مناسب‌ترین قیمت‌ها و تحویل به‌موقع و ضمانت اصل بودن کالاها از وجه تمایز و امتیازات این فروشگاه آنلاین است. این سایت همه ملاک‌های لازم را دارد که آن را در زمره بهترین سایت فروش تجهیزات صنعتی قرار دهیم. همچنین با ارائه ابزارآلات از برندهای معتبر قادر است که نیاز کارخانه‌ها و کارگاه‌های صنعتی را تأمین نماید.

انتاکالا

یکی دیگر از بهترین سایت فروش تجهیزات صنعتی شرکت انتاکالا است. این فروشگاه آنلاین از 1397 تأسیس شده است. در انتاکالا تمامی کالاها و ابزارهای صنعتی بدون واسطه ارائه می‌شود. تنوع محصولات در انتاکالا بسیار بالا است. از امتیازات این فروشگاه نسبت به بقیه سایت‌های فروش ابزار این است که در آن واسطه‌ای بین خریدار و فروشنده وجود ندارد.

امروزه فروش حضوری و عرضه در بازار ابزارهای صنعتی هزینه‌هایی را در بردارد و در فروشگاه آنلاین انتاکالا این هزینه‌ها به کلی حذف شده و تولیدکنندگان به‌راحتی می‌توانند به عرضه محصولات خود و معرفی آن به خریداران بپردازند. در فهرست مطالب این فروشگاه آنلاین می‌توانید انواع ابزارآلات و لوله و اتصالات، لوازم برقی و تأسیسات و حتی اتوماسیون صنعتی و مواد اولیه و معدنی را مشاهده کنید.

فروشگاه آنلاین انتاکالا

فامکو

سایت فروش ابزارآلات فامکو یکی از واردکنندگان در زمینه ابزارآلات صنعتی است. شهرت این فروشگاه آنلاین به دلیل رضایت مشتریان از آن است. این فروشگاه دارای تنوع گسترده در انتخاب بوده و دارای مشاوران تخصصی و فنی در زمینه ابزارآلات صنعتی و کشاورزی و ساختمانی است. این فروشگاه خریدهای شما را در کمترین زمان و ایمن‌ترین روش ارسال می‌کند.

ابزار مارت

یکی دیگر از فروشگاه کالاهای صنعتی که به‌صورت آنلاین فعالیت می‌کند سایت ابزار مارت است. در این سایت امکان خرید به‌صورت اقساطی نیز برای خریداران فراهم است. ابزارآلات با مناسب‌ترین قیمت با و تضمین اصالت کالا در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. این فروشگاه دارای تنوع زیادی در محصولات خود است که توانسته رضایت خریداران را در سطح بالایی فراهم کند.

دکتر ابزار

فروشگاه آنلاین دکتر ابزار یکی دیگر از بهترین سایت فروش تجهیزات صنعتی است. این سایت با آگاهی از نیازهای مشتریان در این حوزه فعالیت خود را آغاز کرده است. فروشگاه دکتر ابزار به دنبال این است که بهترین تجهیزات را با مناسب‌ترین قیمت‌ها به خریداران ارائه کند. تمامی وسایل فروشگاه از برندهای معتبر تهیه شده و دارای اصالت کالا هستند.

تجهیزاتی که از دکتر ابزار خریداری نمایید ضمانت بازگشت داشته و در سریع‌ترین زمان کاری برای شما ارسال می‌گردد. امکان خرید اقساطی تجهیزات و ابزارآلات صنعتی از مزیت‌های دیگر این سایت است. فروشگاه آنلاین دکتر ابزار انواع ابزارآلات اندازه‌گیری، برش و جوش، ابزارهای گاراژی و باغبانی، و همچنین ابزارهای دستی و یراق را از برندهای معتبر دارا است.

انتاکالا بازار آنلاین کالاهای صنعتی

مقاله پیشنهادی: فروش عمده آنلاین ابزارآلات صنعتی

مهد ابزار

فروشگاه آنلاین مهد ابزار بستری برای خرید انواع تجهیزات و ابزارآلات صنعتی و باغبانی است. مهد ابزار از جوانانی پویا و پیگیر تشکیل شده است که شما را در انتخاب وسیله مورد نظرتان راهنمایی می‌کنند تا با توجه ‌به تنوع ابزار و برندها بهترین انتخاب را داشته باشید. در این فروشگاه کالاهای صنعتی علاوه بر این تجهیزات می‌توانید انواع ابزار باغبانی، برقی، نجاری، ابزارهای تراشکاری و اندازه‌گیری دقیق و لیزری را مشاهده نمایید.  برای خرید از مهد ابزار می‌توانید بررسی‌های لازم را انجام داده و سپس برای خرید اقدام کنید. این سایت دارای تخفیف‌های ماهیانه و مقالات مفید در راستای راهنمایی و مشاوره برای خریداران است.

ابزار رضا

سایت فروش ابزارآلات ابزار رضا یکی از فروشگاه‌های آنلاین در این زمینه است که فعالیت خود را به‌صورت خرید حضوری از 15 سال پیش آغاز کرده است و در سال‌های بعد به دلیل نیاز بازار وارد بخش فروش آنلاین گردیده است.

این سایت دارای مقاله‌های تخصصی بسیاری  در زمینه تجهیزات صنعتی برای راهنمایی خریداران است. این فروشگاه آنلاین تمامی مجوزهای لازم برای فروش اینترنتی را داشته و بستری امن و مطمئن برای خرید تجهیزات در برندهای مختلف است. پشتیبانی مشتری تا اعلام رضایت از محصول از مزیت‌های خرید از این سایت است.

مقاله پیشنهادی: بزرگترین تامین کننده ابزارها و قطعات صنعتی در ایران