برندهای مقرون به صرفه لوازم برقی صنعتی

برندهای مقرون به صرفه لوازم برقی صنعتی

آشنایی با برندهای مقرون به صرفه لوازم برقی صنعتی

برای انجام امور صنعتی نیاز به ابزارآلات برقی و مکانیکی مختلفی است. بخش مهمی از این تجهیزات مربوط به لوازم برقی صنعتی می‌شود. اما نکته بسیار مهم قیمت خرید این تجهیزات است که بسیار گران بوده و باعث می‌شود هزینه‌های شرکت‌ها، کارگاه‌ها و یا کاربران بالا رود. همچنین تفاوت کیفیت از دیگر مسائلی است که باعث می‌شود، خرید این محصولات نیاز به اطلاعات پیش زمینه‌ای داشته باشد. از همین رو شناخت برندهای مقرون به صرفه لوازم برقی صنعتی موجود در بازار اهمیت بالایی پیدا می‌کند. تجهیزاتی که یا در ایران تولید می‌شوند یا در ایران نمایندگی دارند، هر چند برخی از محصولات هم وارداتی بوده و در ایران نمایندگی ندارند.

برندهای مقرون به صرفه و کاربردی ابزارهای صنعتی

داخلی یا خارجی بودن تجهیزات صنعتی در تعیین قیمت آن ها نقش دارد از همین رو برای بررسی بهتر برندهای مقرون به صرفه لوازم برقی موجود در بازار آن‌ها به 2 دسته تقسیم‌بندی کرده‌ایم. اولی لوازم برقی صنعتی که در داخل کشور تولید می‌شود و دومی لوازم برقی صنعتی خارجی که در داخل موجود هستند.

تامین کنندگان لوازم برقی صنعتی

لوازم برقی صنعتی ایرانی

شرکت‌های داخلی تجهیزات ابزارآلات برقی با کیفیتی را تولید می‌کنند که دارای قیمت بسیار مناسبی هم است. از همین رو خرید آن‌ها برای کاربران بسیار مقرون به‌صرفه است.

۱. گام الکتریک

این شرکت یکی از بزرگترین تولید کنندگان جوش و برش در ایران است که توانسته نشان ملی استاندارد را هم در این بخش کسب کند. وجود آزمایشگاه‌های تست موجب شده تا کیفیت خروجی این کارخانه بسیار بالا باشد. در کنار این موضوع کیفیت بالا محصولات و خدمات پس از فروش عالی از دیگر مزیت‌های این شرکت است که باعث شده خرید کالاهای آن برای کاربران مقرون به‌صرفه باشد.

۲. صبا الکتریک

یکی دیگر از شرکت‌های به‌نام و شناخته شده در بخش ابزارآلات صنعتی برقی صبا الکتریک است که خرید محصولات آن جزء برندهای مقرون به صرفه لوازم برقی صنعتی است. این شرکت توان تولید دستگاه‌های جوش و برش جوش است که خدمات پس از فروش خوبی را ارائه می‌دهد. در ضمت بالا بودن کیفیت محصولات آن از دیگر ویژگی‌های این شرکت است که خرید از آن را مقرون به‌صرفه کرده است.

۳. ایران ترانس

یکی از شرکت‌های معتبر در تولید تجهیزات برقی صنعتی ایران ترانس است که با داشتن سابقه خوب و همچنین کیفیت بالا در خدمات نظر کاربران حوزه جوش و … را به خود جلب کرده است. در کنار این موارد هزینه مناسب تجهیزات این شرکت باعث شده تا خرید محصولات آن از ارزش بالایی برخوردار باشد. عمر مفید تجهزاتی که در این شرکت تولید می‌شوند بالا است.

لوازم برقی صنعتی

۴. الکتروجوش

این شرکت معتبر با شروع دهه 70 شمسی کار خود را در اصفهان شروع کرد و توانست طی مدت زمان کوتاهی نظر بازار را به خود جلب کند. دلیل این امر هم بالا بودن کیفیت و همچنین خدمات پس از فروش عالی این شرکت است. همین موضوع باعث شده تا خرید محصولات این شرکت در گروه برندهای مقرون به صرفه لوازم برقی صنعتی قرار گیرد. قیمت اولین موضوعی است که نظر خریدار را جلب می‌کند که قیمت‌های این شرکت با توجه به کیفیت آن مناسب است.

لوازم برقی صنعتی

بهترین برند لوازم برقی صنعتی خارجی

در کنار شرکت‌های داخلی که محصولات خوبی را به بازار عرضه کرده‌اند، شرکت‌هایی هم در داخل هستند نمایندگی برندهای خارجی را به عهده گرفته‌اند. کیفیت بالایی محصولات ارائه شده توسط این شرکت‌ها موضوعی است که نظر کاربران را به خود جلب کرده است. تنوع قیمت بین محصولات این شرکت‌ها بسیار بالا است و کاربران با توجه به نیاز و در نظر گرفتن هزینه‌های خود می‌توانند گزینه مورد نظر را انتخاب کنند. اما برای انتخاب برندهای مقرون به صرفه لوازم برقی صنعتی خارجی نیاز به اطلاعات بیشتری دارید که ما در ادامه چند شرکت با محصولات مقرون به‌صرفه را به شما معرفی می‌کنیم.

۱. ادون EDON

یکی از شرکت‌های چینی موجود در بازار ایران که توانسته با قیمت‌های مناسب خود طرفداران بسیاری را پیدا کند ادون است. این شرکت بیشتر از 10 سال است که در بازار ایران فعالیت دارد و در کنار قیمت خوب از کیفیت مناسبی هم برخوردار است که همین موضوع باعث بالا رفتن ارزش خرید محصولات آن شده است. این شرکت در تولید ابزارآلات صنعتی برق تخصص دارد و می‌تواند انواع موتورجوش، دریل، کارواش و … را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

۲. گریتک Greatec

یکی از شرکت‌های چینی که از تکنولوژی ژاپن برای تولید محصولات خود استفاده می‌کند گریتک است. این شرکت با تولید انواع تجهیزات صنعتی برقی توانسته بخش مهمی از بازار را به خود اختصاص دهد. این شرکت یکی از برندهای مقرون به صرفه لوازم برقی موجود در بازار است زیرا هم از کیفیت بالایی برخوردار است و هم قیمت مناسبی دارد. این ویژگی‌ها باعث شده تا کاربران برای خرید آن ترغیب شوند.

بهترین برند لوازم برقی صنعتی خارجی

۳. باس Boss

یکی از شرکت‌های پرطرفدار و محبوب در بازار ایران باس است که با ارائه انواع تجهیزات برقی صنعتی توانسته بخش مهمی از بازار را در دست بگیرد. این شرکت چینی محصولات خود را با قیمت‌های مناسبی عرضه می‌کند که همین امر هم باعث محبوبیت آن شده است. در کنار این، کیفیت خوب هم از دیگر ویژگی‌های مهم برند باس است. این عوامل منجر به این شده‌اند که باس را بتوان در گروه برندهای مقرون به صرفه لوازم برقی صنعتی خارجی قرار داد.

۴. آپ اسپریت Upspirit

یکی دیگر از برندهای بازار که ساخت کشور چین است و لوازم جانبی آن در بازار به سادگی یافت می‌شود آپ‌اسپریت است. این برند با توزیع زیاد کالا در بازار و همچنین خدمات پس از فروش عالی توانسته خیال کاربران برای یک خرید موفق را راحت کند. قیمت پایین محصولات این شرکت مزیت بزرگ آن است که در کنار کیفیت بسیار خوب موجب شده تا بتواند از طرفداران بسیار بالایی برخوردار باشد.

۵. اوکم okem

یکی از برندهای تازه وارد به بازار جهانی است که توانسته نظر کاربران را در بازار ایران به خود جلب کند. این شرکت در سال 2014 کار خود را آغاز کرد و به دلیل داشتن قیمت خوب به سرعت در بازار جایی برای خود دست و پا کرد. قیمت خوب در کنار کیفیت خوب به‌خوبی خود را نشان می‌دهد و به همین دلیل هم اوکم توانست در بین کاربران این حوزه محبوبیت پیدا کند.

مقاله پیشنهادی: بهترین برندهای ابزار آلات ایرانی

سخن آخر

برندهای مقرون به صرفه لوازم برقی صنعتی در بازار را بهتر بشناسید تا بتوانید یک خرید خوب را داشته باشید. ما هم در این مقاله به معرفی شرکت‌هایی که کردیم خرید از آن‌ها ارزش بالایی دارد و مقرون به‌صرفه است.