درباره انتاکالا


انتاکالا، بازار آنلاین کالاهای صنعتی، مرجع کامل و تخصصی در زمینه خرید و فروش ملزومات، قطعات و کالاهای صنعتی است. در انتاکالا با بهره‌گیری از تکنولوژی روز، بستری امن و مطمئن برای خرید و فروش کالاهای مورد نیاز صنایع ایجاد کرده‌ایم. هدف ما در انتاکالا این است که با ارائه طیف گسترده‌ای از اقلام مورد نیاز به عنوان بازوی کمکی واحدهای تدارکات در زنجیره تامین صنایع، فعالیت کنیم؛ همچنین سعی ما مبتنی بر گسترش زنجیره ارتباطی بین خریداران و تامین‌کنندگان است. در انتاکالا قصد داریم ضمن تأکید بر رعایت اخلاق حرفه‌ای و شفافیت مالی در معاملات، کالای اصل را با قیمتی مناسب به مشتریان گرامی عرضه کنیم. همچنین تلاش می‌کنیم با به کارگیری سرویس‌های حمل و نقل سریع و امن کالا، راه‌حل‌هایی ویژه برای تحویل به موقع سفارش‌ها ارائه دهیم. علاوه بر این در نظر داریم با ارائه کامل مشخصات و جزئیات محصولات، مرجعی مناسب برای مشاهده، مقایسه و انتخاب هر چه دقیق‌تر خریداران باشیم.

خریداران و تامین‌کنندگان اقلام صنعتی به کمک انتاکالا، می‌توانند در فضایی معتبر و پیشرفته با یکدیگر داد و ستد کنند و به بازاری به وسعت ایران، دسترسی داشته باشند. تنوع روش‌های پرداخت در انتاکالا، مشکل نقدینگی شرکت‌ها و خریداران را برطرف کرده است تا روند فعالیت هیچ‌کدام از کارخانه‌ها و شرکت‌ها متوقف نشود. انتاکالا علاوه بر خریداران، خدمات گوناگونی را هم برای عرضه‌کنندگان و تولیدکنندگان کالای صنعتی در نظر گرفته است. تامین‌کنندگان کالاهای صنعتی، می‌توانند بدون صرف هزینه، فروشگاهی اختصاصی و پیشرفته در انتاکالا در اختیار داشته باشند؛ فروشگاهی که به دلیل مخاطبان زیاد انتاکالا، محصولات را به خریداران بیشتری معرفی می‌کند. اعتبار و شفافیت در بازار کالاهای صنعتی برای ما بسیار مهم است. در همین راستا تلاش می‌کنیم تا اعتبار و سلامت بازار را افزایش دهیم از این رو طبق سیاست‌های انتاکالا، فقط صاحبان برند، تولیدکنندگان، واردکنندگان و نمایندگان رسمی برندها می‌توانند در این فروشگاه کالای خود را به‌فروش برسانند. انتاکالا محصول شرکت نامدار تجارت الکترونیک کالا است. این شرکت تاکنون با تکیه بر دانش متخصصان کارآزموده خود، چندین محصول دیجیتال با ایده‌های نوآورانه ساخته و به بازار ارائه داده است.

IMG_0930

مدیریت مجموعه


انتاکالا؛ بازار آنلاین کالاهای صنعتی است که با ارائه راهکارهای نوآورانه در خرید و فروش کالاهای صنعتی تلاش می‌کند تا باعث کاهش هزینه‌های زنجیره تامین و بخش خرید و تدارکات سازمان‌ها و کارخانه‌‌ها شود.

ما یک خانواده هستیم

علیرضا حامد منفرد

سرپرست دیجیتال مارکتینگ

علی زمانیان

مدیر برنامه‌ریزی و توسعه بازار

مریم آزادپور صالحی

کارشناس حسابداری

امیر حسینی

مدیر تامین

فاطمه رحمتی

مسئول دفتر

شقایق انصاری‎‎‌پور

کارشناس امور مشتریان

مهدی فعال

سرپرست تولید نرم افزار

محمدرضا قاسم

کارشناس حسابداری

ترانه فرهی

مدیر حسابداری

حامد طباطبایی

مدیر منابع‌انسانی

فاطمه صفرپور

کارشناس دیجیتال مارکتینگ

تضمین اصالت کالا

تحویل به موقع

ضمانت بازگشت کالا

بستر امن معاملات

قیمت رقابتی