تسمه بسته بندی

تسمه صنعتی

تسمه یکی از کاربردی‌ترین تجهیزات لازم برای بسته‌بندی است که در رنگ‌ها و سایزهای گوناگون تولید می‌شود و روند حمل‌ونقل محصولات بسته‌بندی شده را ساده‌تر می‌کند. این تسمه‌ها در کارخانه به صورت رول ساخته شده و در جنس‌های مختلف به بازار عرضه می‌شوند.

انواع تسمه صنعتی

تسمه برحسب نیاز مشتریان و کاربرد متنوعی که دارند با جنس‌های گوناگونی تولید می‌شوند. از این میان، می‌توان موارد زیر را برشمرد:
 • تسمه‌های فلزی
 • تسمه‌های پلاستیکی
 • تسمه‌های بسته‌بندی از جنس پلی‌پروپیلن یا PP
 • تسمه صنعتی فلزی

  تسمه‌های فلزی با استفاده از فلزات و آلیاژهای گوناگون تولید شده و در زمینه بسته‌بندی محصولات سنگین و حجیم کاربرد دارند.

  تسمه صنعتی پلاستیکی

  تسمه‌های پلاستیکی از مناسب‌ترین گزینه‌هایی هستند که در بسته‌بندی انواع محصولات از آن‌ها استفاده می‌شود. تسمه‌های پلاستیکی خود به دو نوع مختلف تقسیم‌بندی می‌شوند: - تسمه پلاستیکی عاج‌دار که بر روی سطح خود شیارهای منظمی دارد. این شیارها برای استحکام بیش‌تر بسته‌بندی در نظر گرفته شده‌اند. از این نوع تسمه به‌راحتی می‌توان در دستگاه تسمه‌کشی بهره جست. - تسمه ساده که فاقد عاج بوده و در سایزهای مختلف برای بسته‌بندی انواع محصولات سبک یا نیمه‌سنگین کاربرد دارد.

  تسمه پلی‌پروپیلنی (PP)

  تسمه پلی‌پروپیلنی همان‌طور که از نامش پیدا است با استفاده از نوعی پلیمر به نام پلی‌پروپیلن ساخته شده و از استحکام بالایی برخوردار است. این تسمه‌های برحسب نیاز مشتری در سایزهای 8، 10، 12، 16، و 19 میلی‌متری تولید می‌شوند.

  خرید و فروش آنلاین انواع تسمه بسته بندی

  تسمه بسته‌بندی محصولی کاربردی با استحکام بالا است. استفاده از این محصول به حمل آسان بسته‌های سبک، نیمه‌سنگین و سنگین کمک می‌کند. انتاکالا با ارائه بستری مناسب برای خرید و فروش آنلاین کلیه تجهیزات بسته‌بندی و کالاهای صنعتی دسترسی به انواع تسمه‌های بسته‌بندی را برای مصرف‌کنندگان، صاحبان صنایع، خریداران و فروشندگان امکان‌پذیر کرده است. برای خرید یا فروش کلیه تجهیزات صنعتی و بسته‌بندی کافی است در وب‌سایت انتاکالا ثبت نام کنید.
  مشاهده به عنوان مشبک فهرست

  5موردها

  تا بر صفحه
  1. برند : TIGON
   تسمه بار 4 متری تیگون 4 تن (عدد)
   ‎2٬626٬000ریال
  2. برند : TIGON
   تسمه بار 2 متری تیگون 1 تن (عدد)
   ‎1٬111٬000ریال
  3. برند : TIGON
   تسمه بار 2 متری تیگون 2 تن (عدد)
   ‎1٬111٬000ریال
  4. برند : TIGON
   تسمه بار 4 متری تیگون 1 تن (عدد)
   ‎2٬020٬000ریال
  5. برند : TIGON
   تسمه بار 4 متری تیگون 2 تن (عدد)
   ‎2٬020٬000ریال
  مشاهده به عنوان مشبک فهرست

  5موردها

  تا بر صفحه