درزگیر

سایر درزگیرهای صنعتی

درزگیرها دارای انواع مختلفی هستند. برخی از آن‌ها که بیشتر در صنایع و شیرآلات خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرند، به صورت جداگانه بررسی شدند. درزگیرهایی هم وجود دارند که برای کاربردهای ساختمانی و تاسیسات استفاده می‌شوند و برای تهیه آن‌ها باید فراوری‌هایی روی آن‌ها انجام داد. به عنوان مثال برخی از مواد برای ریختن بین کاشی‌ها و درزها در نظر گرفته می‌شوند. این مواد یا به صورت آماده هستند یا باید با آب یا ماده دیگری مخلوط شوند. گاهی اوقات هم نیاز است تا بعد از فراوری، مدتی طول بکشد تا حالت درزگیر یا چسب مانند خود را در سطح مورد نظر ایجاد کنند. بین کاشی‌ها به خصوص در طبقات بالا، انتقال آب سبب می‌شود تا تاسیسات طبقات زیرین و کف ساختمان دچار مشکل شوند. سایر درزگیرهایی که در این محیط‌ها قابل استفاده هستند، برای عدم ایجاد مشکلاتی از این قبیل استفاده می‌شوند. سایر درزگیرهای مورد استفاده در صنعت و ساختمان سازی درزگیرهایی که در محیط‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند، شامل موارد زیر هستند:
 • ترمیم کننده بتن: گاهی اوقات بتن دارای مقاومت کم است یا درزهایی در بین آن‌ها وجود دارد. از این رو مشکلاتی مانند نفوذ آب به درون بتن وجود دارد و از مواد ترمیم کننده بتن استفاده می‌شود.
 • پک آب بندی کولر: کولرهای آبی دارای محفظه ای جهت ذخیره آب هستند. برای این که قسمت‌های زیرین کولر دچار ریزش آب نشود، از پک آب بندی کولر استفاده می‌شود.
 • پک آب بندی سرویس بهداشتی: همانطور که گفته شد، آب بندی بین کاشی‌ها به خصوص در محیط‌هایی که رطوبت بالاست مانند سرویس بهداشتی و حمام، تاسیسات را به شدت
 • تهدید می‌کند و ایجاد نم در محیط‌های زیرین و اطراف خواهد کرد. پک آب بندی سرویس بهداشتی با قرار گرفتن در درزها و نقاط ضعیف، مشکل نشت آب را حل می‌کند.

  خرید و فروش آنلاین سایر درزگیرها

  حال که درزگیرهای مختلفی را شناختید، ممکن است نیاز باشد تا از آن‌ها در صنعت و ساختمان سازی استفاده کنید. به علاوه این احتمال وجود دارد که خودتان تامین کننده این کالاها باشید. در هر صورت می‌توانید از خدمات آنتاکالا بهره ببرید. انتاکالا به صورت غیرحضوری امکان معاملات سایر درزگیرها را برای کاربران خود فراهم می‌کند.
  مشاهده به عنوان مشبک فهرست

  3موردها

  تا بر صفحه
  1. برند : فرازپایه
   ترمیم کننده بتن فرازپایه مدل RCM (کیلوگرم)
   ‎135٬000ریال
  2. برند : فرازپایه
   پک آب بندی کولرفرازپایه مدل MCI-2 (عدد)
   ‎540٬000ریال
  3. برند : فرازپایه
   پک آب بندی سرویس بهداشتی فرازپایه مدل M+X-Proof (عدد)
   ‎1٬480٬000ریال
  مشاهده به عنوان مشبک فهرست

  3موردها

  تا بر صفحه